Vishay RCH25S47R00JS06 otpor napajanja 47 Ω vijčani priključak 25 W 5 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RCH25S47R00JS06
Oznaka:
RCH25S47R00JS06
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeBulk
Izvedbavijčani priključak
Otpor47 Ω
Opterećenje25 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature150 ppm/°C
Dužina28 mm
Širina27 mm
Visina9 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 28 x 27 x 9 mm
TipRCH25S47R00JS06
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C