Vishay RCH50S10000JS06 otpor napajanja 1 kΩ radijalno ožičen 5 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RCH50S10000JS06
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RCH50S10000JS06
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaotpor napajanja
Izvedbaradijalno ožičen
Otpor1 kΩ
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature150 ±ppm/°C
Dužina48.0 mm
Širina29.5 mm
Visina9.0 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 48.0 x 29.5 x 9.0 mm
RoHS-konfornoDa
TipRCH50S10000JS06
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 50W 5%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • Debeloslojni otpornik snage
  • • 50 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)
  • • kompaktan dizajn
  • • jednostavna montaža
  • • visoki izolacijski otpor 10 6 MOhm