Vishay RCH50S10R00JS06 otpor napajanja 10 Ω vijčani priključak 50 W 5 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RCH50S10R00JS06
Oznaka:
RCH50S10R00JS06
Izvedbavijčani priključak
Otpor10 Ω
Opterećenje50 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature150 ppm/°C
Dužina48 mm
Širina29.5 mm
Visina9 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 48 x 29.5 x 9 mm
TipRCH50S10R00JS06
Radna temperatura (maks.)125 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C