Vishay RH00515K00FE05 žičani otpor 15 kΩ 7.5 W 1 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RH00515K00FE05
Oznaka:
RH00515K00FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeBulk
Otpor15 kΩ
Opterećenje7.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/°C
Dužina15.42 mm
Širina16.41 mm
Visina8.13 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 15.42 x 16.41 x 8.13 mm
TipRH00515K00FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C