Vishay RH01010R00FE05 žičani otpor 10 Ω vijčani priključak 12.5 W 1 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RH01010R00FE05
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RH01010R00FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeBulk
Izvedbavijčani priključak
Otpor10 Ω
Opterećenje12.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/°C
Dužina19.05 mm
Širina20.32 mm
Visina9.91 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 19.05 x 20.32 x 9.91 mm
TipRH01010R00FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C