Vishay RH025100R0FE05 žičani otpor 100 Ω vijčani priključak 25 W 1 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RH025100R0FE05
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RH025100R0FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeBulk
Izvedbavijčani priključak
Otpor100 Ω
Opterećenje25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ppm/°C
Dužina26.96 mm
Širina27.43 mm
Visina13.87 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 26.96 x 27.43 x 13.87 mm
TipRH025100R0FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C