Vishay RH02510K00FE05 žičani otpor 10 kΩ aksijalno ožičen 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RH02510K00FE05
Oznaka:
RH02510K00FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodažičani otpor
Izvedbaaksijalno ožičen
Otpor10 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature20 ±ppm/°C
Dužina27.0 mm
Širina27.4 mm
Visina13.9 mm
Izolacijski otpor10 4 MΩ
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 27.0 x 27.4 x 13.9 mm
RoHS-konfornoDa
TipRH02510K00FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
CertifikatiMIL-PRF-18546
Opis
Opis
Žičani otpornik u metalnom kućištu 1% 25W