Vishay RH050100R0FE05 žičani otpor 100 Ω vijčani priključak 50 W 0.01 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RH050100R0FE05
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RH050100R0FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeBulk
Izvedbavijčani priključak
Otpor100 Ω
Opterećenje50 W
Tolerancija ±0.01 %
Koeficijent temperature20 ppm/°C
Dužina49.99 mm
Širina28.96 mm
Visina15.49 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 49.99 x 28.96 x 15.49 mm
TipRH050100R0FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C