Vishay RH0501R000FE05 žičani otpor 1 Ω vijčani priključak 50 W 0.01 % 1 St. Bulk
Kataloški br:
Oznaka:
RH0501R000FE05
Oznaka:
RH0501R000FE05
Izvedbavijčani priključak
Otpor1 Ω
Opterećenje50 W
Tolerancija ±0.01 %
Koeficijent temperature50 ppm/°C
Dužina49.99 mm
Širina28.96 mm
Visina15.49 mm
Promjer0 mm
Sadržaj1 St.
dim.(D x Š x V) 49.99 x 28.96 x 15.49 mm
TipRH0501R000FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C