Vishay RH050R1500FE05 žičani otpor 0.15 Ω aksijalno ožičen 1 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RH050R1500FE05
Oznaka:
RH050R1500FE05
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodažičani otpor
Izvedbaaksijalno ožičen
Otpor0.15 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina50.0 mm
Širina29.0 mm
Visina15.5 mm
Izolacijski otpor10 4 MΩ
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 50.0 x 29.0 x 15.5 mm
RoHS-konfornoDa
TipRH050R1500FE05
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
CertifikatiMIL-PRF-18546
Opis
Opis
Žičani otpornik u metalnom kućištu 1% 50W