Vishay RTO020FR1000JTE3 otpor napajanja 0.1 Ω TO-220 5 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
RTO020FR1000JTE3
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
RTO020FR1000JTE3
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaotpor napajanja
IzvedbaTO-220
Otpor0.1 Ω
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature250 ±ppm/°C
Dužina10.0 mm
Širina4.5 mm
Visina15.0 mm
RM5.08 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 10.0 x 4.5 x 15.0 mm
RoHS-konfornoDa
TipRTO020FR1000JTE3
Vrsta montažemontaža tiskane pločice
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)55 °C
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 20W 5% TO220
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • 20 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)