Vishay SMD otpornik 0 Ω SMD 100 ±ppm/°C 5000 kom.
- Kataloški br:
- 3454692 - 62
- Kataloški br:
- 3454692 - 62
Vishay SMD otpornik 0 Ω SMD 100 ±ppm/°C 5000 kom.
71.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Otpor | 0 Ω |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 3.2 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | .6 mm |
| Sadržaj | 5000 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x .6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Certifikati | EN60115-1, EN140400, EN140401-802, IEC 60068-2-X, IEC 60286-3 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,25 1% 1206
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornici
- • Otporni sloj na visokokvalitetnoj keramici
- • Zaštitni lak
- • izvrsna stabilnost na utjecaje okoline
- • Originalno pakiranje proizvođača
- - CRCW1206_TABC: 5.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm
- - CRCW1206_TBBC: 10.000 komada na kolutu od 10 inča, Ø 254 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





