Vishay T18103KT10 cermet trimer 10 kΩ 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
T18103KT10
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
T18103KT10
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodacermet trimer
Otpor10 kΩ
Tolerancija ±10 %
Širina4.8 mm
Visina11.7 mm
RM2.54 mm
dim.(D x Š x V) 19.0 x 4.8 x 11.7 mm
Sadržaj1 kom.
TipT18103KT10
RoHS-konfornoDa
Dužina19.0 mm
Opis
Opis
Cermetni trimer za vreteno T18 0,75 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
  • • Snaga 0,75 W na 70 °C