Vishay T18502KT10 cermet trimer 5 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3523634 - 62
- Oznaka:
- T18502KT10
- Kataloški br:
- 3523634 - 62
- Oznaka:
- T18502KT10
Vishay T18502KT10 cermet trimer 5 kΩ 1 kom.
6.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet trimer |
| Otpor | 5 kΩ |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Širina | 4.8 mm |
| Visina | 11.7 mm |
| RM | 2.54 mm |
| dim. | (D x Š x V) 19.0 x 4.8 x 11.7 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | T18502KT10 |
| RoHS-konforno | Da |
| Dužina | 19.0 mm |
Opis
Opis
Cermetni trimer za vreteno T18 0,75 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- • Snaga 0,75 W na 70 °C
- • Ispitivanja prema CECC 41000 ili IEC 60393-1
- • Industrijska kvaliteta
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





