Vishay T93YA474KT20 vijčani trimer linearno 0.5 W 470 kΩ 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
T93YA474KT20
EAN:
Nema ean
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
T93YA474KT20
EAN:
Nema ean
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Otpor470 kΩ
Potek upornostilinearno
Opterećenje0.5 W
PriključakTHT
Izvedbavertikalna
Vrsta aktiviranjana vrhu
Min. temperatura-55 °C
Maks. temperatura+155 °C
Koeficijent temperature100 ppm/°C
Tolerancija ±0.1 %
Širina5 mm
Visina9.8 mm
RM2.54 mm
dim.(D x Š x V) 9.7 x 5 x 9.8 mm
Sadržaj1 St.
TipT93YA474KT20
Dužina9.7 mm
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C