Vishay TSM4YJ501KR05 cermet trimer linearno 0.25 W 500 Ω 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
TSM4YJ501KR05
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
TSM4YJ501KR05
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodacermet trimer
Otpor500 Ω
Potek upornostilinearno
Opterećenje0.25 W
Granični napon300 V
Tolerancija ±10 %
Širina3.5 mm
Visina5.3 mm
dim.(D x Š x V) 4.8 x 3.5 x 5.3 mm
Sadržaj1 kom.
TipTSM4YJ501KR05
RoHS-konfornoDa
Dužina4.8 mm
Radna temperatura (maks.)150 °C
Radna temperatura (min.)65 °C
Izolacijski otpor100 MΩ
CertifikatiCECC41000
Opis
Opis
SMD cermet trimer vretena TSM4YJ
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD cermet trimer vretena
  • • Industrijska kvaliteta
  • • Nazivna snaga 0,25 W pri 85 °C