Vishay WSL1206R0150FEA SMD otpornik 0.015 Ω SMD 1206 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465097 - 62
- Oznaka:
- WSL1206R0150FEA
- Kataloški br:
- 3465097 - 62
- Oznaka:
- WSL1206R0150FEA
Vishay WSL1206R0150FEA SMD otpornik 0.015 Ω SMD 1206 1 % 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 1206 |
| Otpor | 0.015 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Dužina | 3.2 mm |
| Širina | 1.6 mm |
| Visina | 0.635 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 3.2 x 1.6 x 0.635 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | WSL1206R0150FEA |
| Radna temperatura (maks.) | 170 °C |
| Radna temperatura (min.) | 65 °C |
Opis
Opis
SMD žičani otpornik visokog opterećenja tipa WSL
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD otpornik s metalnom trakom za napajanje
- • niska samoinduktivnost
- • zavarena konstrukcija
- • vrlo dobar frekvencijski odziv
- • Kvalificirano za AEC-Q200 (testovi usporavanja plamena možda neće biti primjenjivi za neke tehnologije otpornosti)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





