Vishay WSL3637R0100FEA SMD otpornik 0.01 Ω SMD 3637 1 % 50 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
WSL3637R0100FEA
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
WSL3637R0100FEA
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba3637
Otpor0.01 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature50 ±ppm/°C
Dužina9.4 mm
Širina9.14 mm
Visina0.635 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 9.4 x 9.14 x 0.635 mm
RoHS-konfornoDa
TipWSL3637R0100FEA
Radna temperatura (maks.)170 °C
Radna temperatura (min.)65 °C
Opis
Opis
SMD otpornik s visokim opterećenjem, žičani, tip WSL Vie
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD otpornik s metalnom trakom za napajanje
  • • Dizajn s 4 priključka
  • • niska samoinduktivnost
  • • potpuno zavarena konstrukcija
  • • Otporni element izrađen od čvrste legure nikla i kroma s niskim TCR-om (< 20 ppm/°C)