Vishay WSL3637R0100FEA SMD otpornik 0.01 Ω SMD 3637 1 % 50 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465100 - 62
- Oznaka:
- WSL3637R0100FEA
- Kataloški br:
- 3465100 - 62
- Oznaka:
- WSL3637R0100FEA
Vishay WSL3637R0100FEA SMD otpornik 0.01 Ω SMD 3637 1 % 50 ±ppm/°C 1 kom.
3.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 3637 |
| Otpor | 0.01 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ±ppm/°C |
| Dužina | 9.4 mm |
| Širina | 9.14 mm |
| Visina | 0.635 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 9.4 x 9.14 x 0.635 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | WSL3637R0100FEA |
| Radna temperatura (maks.) | 170 °C |
| Radna temperatura (min.) | 65 °C |
Opis
Opis
SMD otpornik s visokim opterećenjem, žičani, tip WSL Vie
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD otpornik s metalnom trakom za napajanje
- • Dizajn s 4 priključka
- • niska samoinduktivnost
- • potpuno zavarena konstrukcija
- • Otpornost na sumpor zahvaljujući dizajnu koji je također neosjetljiv na okruženja bogata sumporom
- • Otporni element izrađen od čvrste legure nikla i kroma s niskim TCR-om (< 20 ppm/°C)
- • vrlo dobar frekvencijski odziv
- • Certificirano prema AEC-Q200 (testovi usporavanja plamena možda neće biti primjenjivi za neke tehnologije otpornika)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





