Vishay WSR3R0100FEA SMD otpornik 0.01 Ω SMD 4527 1 % 75 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
WSR3R0100FEA
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
WSR3R0100FEA
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba4527
Otpor0.01 Ω
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature75 ±ppm/°C
Dužina11.6 mm
Širina7.0 mm
Visina2.4 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 11.6 x 7.0 x 2.4 mm
RoHS-konfornoDa
TipWSR3R0100FEA
Radna temperatura (maks.)275 °C
Radna temperatura (min.)-65 °C
Izolacijski otpor100 MΩ
Opis
Opis
SMD žičani otpornik visokog opterećenja tipa WSR
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • • SMD otpornik s metalnom trakom za napajanje
  • • Visoka temperatura: Radna temperatura do 275 °C
  • • vlasnička metoda obrade za izuzetno niske vrijednosti otpora
  • • Otporni element izrađen od čvrste legure nikla i kroma s niskim TCR-om (< 20 ppm/°C)
  • • vrlo niska induktivnost (≥ 5 nH)
  • • izvrstan frekvencijski odziv do 50 MHz