Vishay WSR3R1000FEA SMD otpornik 0.1 Ω SMD 4527 1 % 75 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465099 - 62
- Oznaka:
- WSR3R1000FEA
- Kataloški br:
- 3465099 - 62
- Oznaka:
- WSR3R1000FEA
Vishay WSR3R1000FEA SMD otpornik 0.1 Ω SMD 4527 1 % 75 ±ppm/°C 1 kom.
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 4527 |
| Otpor | 0.1 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 75 ±ppm/°C |
| Dužina | 11.6 mm |
| Širina | 7.0 mm |
| Visina | 2.4 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 11.6 x 7.0 x 2.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | WSR3R1000FEA |
| Radna temperatura (maks.) | 275 °C |
| Radna temperatura (min.) | -65 °C |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
Opis
Opis
SMD žičani otpornik visokog opterećenja tipa WSR
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD otpornik s metalnom trakom za napajanje
- • Visoka temperatura: Radna temperatura do 275 °C
- • vlasnička metoda obrade za izuzetno niske vrijednosti otpora
- • Otpornost na sumpor zahvaljujući dizajnu koji je također neosjetljiv na okruženja bogata sumporom
- • posebno odabrani i stabilizirani materijali omogućuju smanjenje performansi na visokim temperaturama (do +275°C)
- • Otporni element izrađen od čvrste legure nikla i kroma s niskim TCR-om (< 20 ppm/°C)
- • vrlo niska induktivnost (≥ 5 nH)
- • izvrstan frekvencijski odziv do 50 MHz
- • niska toplinska EMF (≥ 3 μV/°C)
- • Certificirano prema AEC-Q200 (testovi usporavanja plamena možda neće biti primjenjivi za neke tehnologije otpornika)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





