Vishay Z32041412207J6C000 žičani otpor 22 Ω THT 0614 3 W 5 % 1 St. Tape
Kataloški br:
Oznaka:
Z32041412207J6C000
Oznaka:
Z32041412207J6C000
Izvedba0614
Otpor22 Ω
Opterećenje3 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature180 ppm/°C
Dužina13 mm
Promjer4.8 mm
Sadržaj1 St.
dim.(Ø x D) 4.8 mm x 13 mm
TipZ32041412207J6C000
Radna temperatura (maks.)250 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C