Visokoopteretni otpornik TCP300X-A5R00JTB TRU COMPONENTS 5 vijčano priključenje SOT227 300 W 5 % 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
TCP300X-A5R00JTB
Oznaka:
TCP300X-A5R00JTB
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 38 x 25 x 11.8 mm
Duljina
38 mm
Elastičnost
300 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+155 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
SOT227
Otpornost
5 Ω
Širina
25 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
TCP300X-A5R00JTB
Tip dizajna
vijčani spoj
Tolerancija ±
5 %
Visina
11.8 mm
Vrsta proizvoda
visokoučinkoviti-otpornici
Opis
Opis
Opseg isporuke