VitrOhm CRF250JT-73-8R2YY 8.2 Ω THT 2.3 W 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3359481 - 62
- Kataloški br:
- 3359481 - 62
VitrOhm CRF250JT-73-8R2YY 8.2 Ω THT 2.3 W 5 % 1 kom.
1.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | THT |
| Otpor | 8.2 Ω |
| Opterećenje | 2.3 W |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 14.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CRF250JT-73-8R2YY |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





