VitrOhm ZCM204FKE07-180RAA ZCM204FKE07-180RAA precizni otpornik 180 Ω SMD 0204 0.4 W 0.01 % 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-180RAA
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-180RAA
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 180 Ω |
| Opterećenje | 0.4 W |
| Tolerancija ± | 0.01 % |
| Dužina | 3.6 mm |