VitrOhm ZCM204FKE07-18KAA ZCM204FKE07-18KAA precizni otpornik 18 kΩ SMD 0204 0.4 W 0.01 % 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-18KAA
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-18KAA
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 18 kΩ |
| Opterećenje | 0.4 W |
| Tolerancija ± | 0.01 % |
| Dužina | 3.6 mm |