VitrOhm ZCM204FKE07-3R3AA ZCM204FKE07-3R3AA precizni otpornik 3.3 Ω SMD 0204 0.4 W 0.01 % 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-3R3AA
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM204FKE07-3R3AA
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 3.3 Ω |
| Opterećenje | 0.4 W |
| Tolerancija ± | 0.01 % |
| Dužina | 3.6 mm |