VitrOhm ZCM207FKE07-27RAA ZCM207FKE07-27RAA precizni otpornik 27 Ω SMD 0207 1 W 0.01 % 1 St.
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM207FKE07-27RAA
- Kataloški br:
- Oznaka:
- ZCM207FKE07-27RAA
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 27 Ω |
| Opterećenje | 1 W |
| Tolerancija ± | 0.01 % |
| Dužina | 5.8 mm |