VOLTCRAFT 45W-CB48 USB punjač
- Kataloški br:
- 3451213 - 62
- Oznaka:
- VC-17256065
- EAN:
- 4064161486826
- Kataloški br:
- 3451213 - 62
- Oznaka:
- VC-17256065
- EAN:
- 4064161486826
VOLTCRAFT 45W-CB48 USB punjač
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pogodno za kutiju za punjenje VC-CB48AA i VC-CB48AAA
- Kompatibilan diljem svijeta zahvaljujući univerzalnom ulaznom naponu (100-240 V AC, 50-60 Hz)
- Podržava GAN tehnologiju i specifikacije Power Delivery (PD), puneći USB-C® uređaje do 45 W
- Kompatibilno s većinom prijenosnih računala, pametnih telefona i tableta
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Kanali/utori za punjenje | 1 |
| Pogonski napon | USB-C® 100 - 240 V/AC |
| Određene značajke uređaja za punjenje baterija | USB izlaz za punjenje |
| Dužina | 87 mm |
| Širina | 34 mm |
| Visina | 29 mm |
| dim. | (D x Š x V) 87 x 34 x 29 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Otporan na kratki spoj
- Zaštita od preopterećenja
Opseg isporuke
- USB-C® priključak
- 1,5 m USB-C® na USB-C® kabel za punjenje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





