VOLTCRAFT CSP-240 laboratorijsko napajanje, podesivo 1 - 15 V 1.5 A (max.) 22.5 W Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 3438553 - 62
- Oznaka:
- VC-17192765
- EAN:
- 4064161485478
- Kataloški br:
- 3438553 - 62
- Oznaka:
- VC-17192765
- EAN:
- 4064161485478
VOLTCRAFT CSP-240 laboratorijsko napajanje, podesivo 1 - 15 V 1.5 A (max.) 22.5 W Broj izlaza 1 x
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 1 - 15 V / 1.5 A (max.)
- 22.5 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | CSP-240 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 22.5 W |
| Tehnologija | prebacivanje napajanja |
| dim. | (D x Š x V) 110 x 140 x 75 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 100 V/AC240 V/AC |
| Težina | 350 g |
| Priključci | Sigurnosni nastavci od 4 mm |
| Izvedba | Prebacivanje klima uređaja |
| Izlazni napon (max.) | 15 V |
| Izlazni napon (min.) | 1 V |
| Izlazna struja maks. | 1.5 A |
| Ulazi | EU utikač |
| MTBF | 2000 h |
| Reguliranje mreže | Sigurnost |
| Tip | Stolno napajanje (podesivi napon) |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompaktno napajanje
- Dvostruko izolirani
- Podesivi napon i frekvencija
- Širok raspon ulaznog napona
- Višenamjenski zaslon
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Napajanje s prekidanjem struje (SMPS)
- Mrežni kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





