VOLTCRAFT CSP-300 laboratorijsko napajanje, podesivo 3 V, 4.5 V, 6 V, 7.5 V, 9 V, 12 V 3 A (max.) 36 W Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 3438555 - 62
- Oznaka:
- VC-17192775
- EAN:
- 4064161485492
- Kataloški br:
- 3438555 - 62
- Oznaka:
- VC-17192775
- EAN:
- 4064161485492
VOLTCRAFT CSP-300 laboratorijsko napajanje, podesivo 3 V, 4.5 V, 6 V, 7.5 V, 9 V, 12 V 3 A (max.) 36 W Broj izlaza 1 x
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 3 V, 4.5 V, 6 V, 7.5 V, 9 V, 12 V/3 A (max.);36 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | CSP-300 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 36 W |
| Tehnologija | prebacivanje napajanja |
| dim. | (D x Š x V) 110 x 140 x 75 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 100 V/AC240 V/AC |
| Težina | 800 g |
| Priključci | Sigurnosni nastavci od 4 mm |
| Izvedba | Prebacivanje istosmjerne struje |
| Izlazni napon (max.) | 3 V4.5 V6 V7.5 V9 V12 V |
| Izlazna struja maks. | 3 A |
| Ulazi | Utičnica za vozilo |
| MTBF | 2000 h |
| Reguliranje mreže | Sigurnost |
| Tip | Stolno napajanje (odabir napona) |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 15 mV |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompaktno napajanje
- Dvostruko izolirani
- Podesivi napon i struja
- Širok raspon ulaznog napona
- Mogućnost prijenosne upotrebe zahvaljujući radu na baterije
- Trajanje baterije: cca. 1,5 sati pri punom opterećenju
- Potrebne baterije: 6x 18650 litij-ionskih baterijskih ćelija (3,7 V, 3000 mAh)
- Baterije nisu uključene
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Napajanje s prekidanjem struje (SMPS)
- Mrežni adapter
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





