VOLTCRAFT CSP-310 laboratorijsko napajanje, podesivo 6 V, 12 V 2 - 6 A 72 W Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 3438556 - 62
- Oznaka:
- VC-17192780
- EAN:
- 4064161485508
- Kataloški br:
- 3438556 - 62
- Oznaka:
- VC-17192780
- EAN:
- 4064161485508
VOLTCRAFT CSP-310 laboratorijsko napajanje, podesivo 6 V, 12 V 2 - 6 A 72 W Broj izlaza 1 x
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 6 V, 12 V/2 - 6 A
- 2 A (način rada s baterijom), 6 A (način rada s adapterom)
- 72 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | CSP-310 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, podesivo |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 72 W |
| Tehnologija | prebacivanje napajanja |
| dim. | (D x Š x V) 110 x 140 x 75 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 100 V/AC240 V/AC |
| Težina | 800 g |
| Priključci | Sigurnosni nastavci od 4 mm |
| Izvedba | Prebacivanje istosmjerne struje |
| Izlazni napon (max.) | 6 V12 V |
| Izlazna struja maks. | 6 A |
| Izlazna struja (min.) | 2 A |
| Ulazi | Utičnica za vozilo |
| MTBF | 2000 h |
| Reguliranje mreže | Sigurnost |
| Tip | Stolno napajanje (odabir napona) |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 40 mV |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompaktno napajanje
- Dvostruko izolirani
- Podesivi napon
- Širok raspon ulaznog napona
- Mogućnost prijenosne upotrebe zahvaljujući radu na baterije
- Trajanje baterije: cca. 1,5 sati pri punom opterećenju
- Potrebne baterije: 6x 18650 litij-ionskih baterijskih ćelija (3,7 V, 3000 mAh)
- Baterije nisu uključene
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Napajanje s prekidanjem struje (SMPS)
- Mrežni adapter
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





