VOLTCRAFT DSP-15010 laboratorijsko napajanje, fiksni napon 0 - 150 V 10 A (max.) 500 W USB Broj izlaza 1 x
- Kataloški br:
- 3451553 - 62
- Oznaka:
- VC-17257765
- EAN:
- 4064161484570
- Kataloški br:
- 3451553 - 62
- Oznaka:
- VC-17257765
- EAN:
- 4064161484570
VOLTCRAFT DSP-15010 laboratorijsko napajanje, fiksni napon 0 - 150 V 10 A (max.) 500 W USB Broj izlaza 1 x
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0 - 150 V / 10 A (max.)
- 500 W
- USB
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | DSP-15010 |
| Vrsta proizvoda | laboratorijsko napajanje, fiksni napon |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 500 W |
| Sučelja | USB |
| dim. | (D x Š x V) 185 x 200 x 92 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazni napon | 100 V/AC240 V/AC |
| Težina | 1.6 kg |
| Izlazni napon (max.) | 150 V |
| Izlazni napon (min.) | 0 V |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 92 mm |
| Dužina | 185 mm |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





