VOLTCRAFT EL-2200 elektroničko opterećenje 600 V/DC 20 A 200 W
- Kataloški br:
- 3451222 - 62
- Oznaka:
- VC-17256110
- EAN:
- 4064161484563
- Kataloški br:
- 3451222 - 62
- Oznaka:
- VC-17256110
- EAN:
- 4064161484563
VOLTCRAFT EL-2200 elektroničko opterećenje 600 V/DC 20 A 200 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ulazni napon: 220 V ±10%
- Frekvencijski raspon: 50/60 Hz
- Ulazna struja: 0 - 20 A
- Maksimalna snaga: 200 W
- Minimalni radni napon: 0,8 V, 20 A
- Rezolucija: 1 mV, 1 mA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | EL-2200 |
| Ulazni napon | 0-600 V |
| Vrsta proizvoda | elektroničko opterećenje |
| Ulazni napon (min.) | 0 V/DC |
| Udarna struja (maks.) | 20 A |
| Trajna priključna snaga (maks.) | 200 W |
| dim. | (Š x V x D) 215 x 88 x 375 mm |
| Opterećenje ulaznog napona (maks.) | 600 V/DC |
| Težina | 4.2 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ulazi | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Opterećenje ulaznog napona (min.) | 0.8 V/DC |
| Udarna struja (min.) | 0 A |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dubina | 375 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Visokoprecizna simulacija opterećenja za izvore napajanja
Voltcraft EL-2200 DC može se koristiti za širok raspon primjena kao što su testiranje napajanja, punjivih baterija ili punjača. Nudi regulaciju opterećenja prema konstantnoj struji (CC), konstantnom naponu (CV), konstantnom otporu (CR) i konstantnoj snazi (CP). Nadalje, integrirane su funkcije poput dinamičkog ispitivanja struje do 10 kHz i daljinske kompenzacije. Dostupan je 1 izlaz, vrijednosti opterećenja su podesive do maksimalno 220 V, 20 A i 200 W.
Siguran rad
Kako bi se osigurao siguran rad, Voltcraft EL-2200 DC zaštićen je od prenapona, preopterećenja, prevelike snage i pregrijavanja. Paralelno upravljanje podržava do 10 uređaja i prikladno je i za potencijalno energetski zahtjevne primjene.
Praktična evaluacija
Svi podaci prikazuju se na lako čitljivom 10 cm (3,9 inča) TFT LCD zaslonu u boji. Osim toga, dostupni su USB priključak i standardno RS232 sučelje za SCPI protokole
Sastavljanje i pribor
Za samostalan rad, Voltcraft EL-2200 DC opremljen je sklopivim nožicama. Za ugradnju u rack, napajanje zahtijeva dvije visinske jedinice na polovici širine racka. Uređaj dolazi s kabelom za napajanje, uputama za uporabu i sigurnosno-tehničkim listom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 2U standardni format racka s 1/2 duljine, pogodan za montažu u rack
- 10 cm (3,9 inča) TFT LCD zaslon u boji
- Četiri funkcije: konstantna struja (CC), konstantni napon (CV), konstantni otpor (CR), konstantna snaga (CP)
- Maksimalna ulazna snaga: 220 V ±10%, 20 A, 200 W
- Dinamičko ispitivanje struje do 10 kHz
- Povratna informacija o naponu i struji visoke rezolucije: 1 mV/0,1 mA
- Daljinska kompenzacija
- Višestruka zaštita od: prenapona, preopterećenja, prevelike snage, pregrijavanja itd.
- Standardno RS232 sučelje, podržava SCPI protokol
- Paralelno upravljanje, koje podržava do 10 uređaja, za potencijalno zahtjevne primjene.
Opseg isporuke
- Elektroničko opterećenje
- Mrežni kabel
- USB kabel
- Uputstva za korištenje
- Sigurnosno-tehnički list
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





