VOLTCRAFT ET-240 PV PV tester izolacije 1000V 4GΩ
- Kataloški br:
- 3414441 - 62
- Oznaka:
- VC-17072205
- EAN:
- 4064161477527
- Kataloški br:
- 3414441 - 62
- Oznaka:
- VC-17072205
- EAN:
- 4064161477527
VOLTCRAFT ET-240 PV PV tester izolacije 1000V 4GΩ
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerenje napona: 1000 V/DC, 600 V/AC
- Ispitni naponi 125/250/500/1.000 V
- Mjerenje izolacije do 4 GΩ
- Automatsko istovarivanje
- Naponski koraci
- Funkcija usporedbe
- Struja kratkog spoja:< 1,5 mA za IR mjerenja,< 1,2 mA za PV IF mjerenja
- Pohrana podataka: 1000 rečenica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač izolacije |
| Ispitni napon | 125 V250 V500 V1000 V |
| Mjerna funkcija | izolacijski otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Sučelja | USB-C |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| dim. | (D x Š x V) 161 x 117.3 x 63 mm |
| Težina | 0.5 kg |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Područje frekvencije | |
| Izolacijski otpor (maks.) | 4000 MΩ |
| Širina | 117.3 mm |
| Visina | 63 mm |
| Dužina | 161 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Precizno i sigurno testiranje fotonaponskih sustava
Voltcraft ET-240 PV tester izolacije 1000V 4GΩ idealan je partner za održavanje i puštanje u rad fotonaponskih sustava: Generiranje istosmjerne struje modula može se mjeriti do 1000 V/DC, a generirana izmjenična struja do 600 V/AC. Za mjerenje izolacije dostupni su fiksni ispitni naponi od 125 V, 250 V, 500 V i 1000 V, s izmjerenim vrijednostima do 4 GΩ. Integrirani automatski sustav istovara osigurava sigurnost u svim radnim procesima.
Učinkovite funkcije mjerenja i pohrana podataka
Voltcraft ET-240 PV podržava rad praktičnim funkcijama kao što su odabir naponskih koraka i funkcija usporedbe za bržu procjenu rezultata. Niska struja kratkog spoja od< 1,5 mA za IR mjerenja i< 1,2 mA za PV IF mjerenja štiti komponente koje se testiraju. Interna memorija nudi prostor za 1000 zapisa podataka, što omogućuje besprijekornu dokumentaciju čak i za opsežne projekte. Komunikacija podataka odvija se putem priloženog USB kabela.
Praktične značajke i bogat pribor
Integrirano pozadinsko osvjetljenje zaslona osigurava dobru čitljivost u svim okruženjima, a uređaj je zaštićen od prašine i prskanja vode iz svih smjerova prema IP54. Mjerni uređaj dolazi s opsežnom dodatnom opremom koja osigurava trenutnu profesionalnu upotrebu: Uz ispitivač izolacijskog otpora, paket uključuje odgovarajuće baterije, dva mjerna kabela (od kojih je jedan za daljinski upravljač), par mjernih kabela s vrhovima lampiona, par krokodil štipaljki i solarne konektore. Uključena je i čvrsta torbica s remenom za nošenje i detaljne upute za uporabu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Komunikacija podataka: USB kabel
- Pozadinsko osvjetljenje
- IP54
Opseg isporuke
- Ispitivač izolacijskog otpora
- 6 x LR6 AA alkalnih baterija
- 2 x mjerni kabel (1 crni mjerni kabel, 1 mjerni kabel za daljinski upravljač)
- Ispitne ljestve s vrhom svjetiljke (par)
- crveno/crne krokodil štipaljke (1 par)
- Solarni konektori (par)
- USB-C® kabel
- Remen za nošenje
- Futrola
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





