VOLTCRAFT GD-230 Detektor curenja plina Rashladno sredstvo, F-plinovi
- Kataloški br:
- 3394396 - 62
- Oznaka:
- VC-16971980
- EAN:
- 4064161471945
- Kataloški br:
- 3394396 - 62
- Oznaka:
- VC-16971980
- EAN:
- 4064161471945
VOLTCRAFT GD-230 Detektor curenja plina Rashladno sredstvo, F-plinovi
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visoka osjetljivost< 3 g/god.
- Vizualni i zvučni alarm u 6 razina
- Postavka osjetljivosti: 6 razina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor ipuštanja plina |
| Mjerno podučje | |
| Mjerena veličina | F-plinovi |
| Određene značajke | vanjski senzor |
| Težina | 312 g |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 190 mm |
| Dužina | 43 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Detekcija F-plinova i rashladnih sredstava u zraku prostorije
Curenje plina može dovesti do onečišćenja zraka opasnih po zdravlje ili čak po život. Nadalje, rashladna sredstva – posebno F-plinovi – značajno doprinose klimatskim promjenama i ne bi se smjela ispuštati u okoliš. Detektor curenja plina Voltcraft GD-230 pouzdano detektira ove tvari i odmah oglašava vizualni i zvučni alarm. Fleksibilna sonda se može lako voditi kroz uske prostore poput uskih cijevi ili panela kako bi se posebno pregledala teško dostupna mjesta.
Visoka osjetljivost i jasan signal upozorenja
Nakon samo tri sekunde zagrijavanja, detektor curenja plina Voltcraft detektira rashladna sredstva i F-plinove u zraku prostorije u koncentraciji od samo 3 g/a (tri grama po kvadratnom metru u sekundi). I osjetljivost i intenzitet alarma mogu se podesiti u šest razina: prvo, u smislu volumena, a drugo, ovisno o koncentraciji plina, što je naznačeno žutim, narančastim i crvenim svjetlom.
Dodatne funkcije
Detektor curenja plina Voltcraft GD-230 odlikuje se jednostavnim i jasnim radom: indikator stanja baterije obavještava vas o razini napunjenosti baterije, a radi uštede energije uređaj se automatski isključuje i resetira nakon 15 minuta neaktivnosti. Integriran je crno-bijeli segmentni LCD zaslon. Detektor curenja rashladnog sredstva Voltcraft GD-230 dolazi s baterijama, pomoćnom sondom i korisničkim priručnikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Automatsko resetiranje
- Automatsko isključivanje (15 min.)
- Prikaz statusa baterije
- Vrijeme zagrijavanja: 3 sekunde
- Svjetlo alarma: 6 razina (žuto / narančasto / crveno svjetlo)
Opseg isporuke
- Detektor curenja rashladnog sredstva
- 4x AA baterije
- Pomoćna sonda
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





