VOLTCRAFT LRC 4R kalibrator otpornost
- Kataloški br:
- 3402202 - 62
- Oznaka:
- VC-17011010
- EAN:
- 4064161476377
- Kataloški br:
- 3402202 - 62
- Oznaka:
- VC-17011010
- EAN:
- 4064161476377
VOLTCRAFT LRC 4R kalibrator otpornost
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4 fiksne vrijednosti otpora: 0,25, 1, 10, 100 Ohma
- Za provjeru točnosti stezaljki za uzemljenje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Vrsta proizvoda | kalibrator |
| Mjerna veličina | otpornost |
| dim. | (D x Š x V) 178 x 108 x 4.5 mm |
| Težina | 38 g |
| Širina | 108 mm |
| Visina | 4.5 mm |
| Dužina | 178 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





