VOLTCRAFT MMS-130 mjerni vrhMjerna igla promjera 0,7 mmutični priključak 4 mm;crna, crvena 3 A par
- Kataloški br:
- 3431118 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3431118 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MMS-130 mjerni vrhMjerna igla promjera 0,7 mmutični priključak 4 mm;crna, crvena 3 A par
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nazivna struja: 30 VAC / 60 VDC, 3 A
- Nazivna struja 3 A
- ČahuraØ4 mm
- Mjerni vrhovi: Ø 0,7 mm
- crna, crvena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vrh |
| Priključak | utični priključak 4 mm |
| Nazivni napon | 30 V/AC60 V/DC |
| Boja | crna crvena |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 82 mm |
| Vršak-Ø | 0.7 mm |
| Duljina vrhova | 19.8 mm |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Promjer | 6.3 mm |
| Posebni priključci | ravan |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT MMS-130 par mjernih igala
Idealno za mjerenja na SMD komponentama (površinsko montirane komponente): Zbog vrlo finih mjernih vrhova promjera 0,7 mm, igle su idealne za kontaktiranje sitnih pinova ili kontakata površinski montiranih komponenti. To je posebno važno prilikom rješavanja problema s visoko integriranim krugovima, gdje bi konvencionalne ispitne sonde bile prevelike i mogle bi uzrokovati kratki spoj između susjednih kontakata.
Dodatna prednost pri uspostavljanju kontakta kroz izolaciju: Suženi oblik i funkcija zaštitne kapice ključni su za probijanje izolacije višežilnih žica ili kabela u automobilskom sektoru. Zaštitna kapica služi kao fiksator i osigurava stabilan kontakt čim se vodič probije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Idealno za mjerenja na SMD komponentama (površinsko montirane komponente): Zbog vrlo finih mjernih vrhova promjera 0,7 mm, igle su idealne za kontaktiranje sitnih pinova ili kontakata površinski montiranih komponenti. To je posebno važno prilikom rješavanja problema s visoko integriranim krugovima, gdje bi konvencionalne ispitne sonde bile prevelike i mogle bi uzrokovati kratki spoj između susjednih kontakata.
Dodatna prednost pri uspostavljanju kontakta kroz izolaciju: Suženi oblik i funkcija zaštitne kapice ključni su za probijanje izolacije višežilnih žica ili kabela u automobilskom sektoru. Zaštitna kapica služi kao fiksator i osigurava stabilan kontakt čim se vodič probije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





