VOLTCRAFT MP-4 laboratorijski utikač s steznim priključkom ravni muški konektor Zatik-Ø: 4 mm crvena 50 kom. Box
- Kataloški br:
- 3400587 - 62
- Oznaka:
- VC-17002935
- EAN:
- 4064161478142
- Kataloški br:
- 3400587 - 62
- Oznaka:
- VC-17002935
- EAN:
- 4064161478142
VOLTCRAFT MP-4 laboratorijski utikač s steznim priključkom ravni muški konektor Zatik-Ø: 4 mm crvena 50 kom. Box
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- KAT II 600 V 10 A (maks. 20 A)
- ravni utikač od 4 mm
- Sigurnosni utikač Ø 4 mm za kontaktiranje sigurnosnih utičnica Ø 4 mm
- Za direktno spajanje ogoljenih žica presjeka od 0,5 - 2,5 mm²
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Box |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Proizvođač-br. dijela | VC-17002935 |
| Tip | MP-4 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| dim. | 54 x 23.5 x 10 |
| Boja | crvena |
| Mjere | 54 x 23.5 x 10 mm |
| Priključak | kavezna zatezna opruga |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Nazivni napon | 600 V |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Zatik-Ø | 4 mm |
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Izolacijski materijal | PA |
| Kontaktni materijal | niklovan |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | laboratorijski utikač s steznim priključkom |
Opis
Opis
Laboratorijski utikač VOLTCRAFT MP-4 s opružnim zatezanjem prikladan je za višežilne žice od 0,5 mm² do 2,5 mm². Koristi se svugdje gdje su sigurnost, pouzdanost, fleksibilnost i jednostavnost korištenja važni u području električnih spojeva, posebno u okruženjima za testiranje, mjerenje i razvoj.
Ispitni objekti mogu se brzo povezati s komponentama mjerne tehnologije. Opružni priključak osigurava čvrsti kontakt s žicom, čak i u slučaju vibracija ili vlačnog opterećenja.
MP-4 pruža fleksibilno ožičenje za prototipove, ispitne krugove i eksperimente.
Idealan je za korištenje u školama, sveučilištima i centrima za obuku gdje studenti i pripravnici često sastavljaju i rastavljaju strujne krugove.
U osiguranju kvalitete i testiranju gotovih proizvoda u industrijskoj proizvodnji, MP-4 se može jednostavno i sigurno koristiti za ispitne i mjerne točke.
Dizajniran je za 10 A (kratkotrajno do 20 A) i ima certifikat CAT II 600 V.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ispitni objekti mogu se brzo povezati s komponentama mjerne tehnologije. Opružni priključak osigurava čvrsti kontakt s žicom, čak i u slučaju vibracija ili vlačnog opterećenja.
MP-4 pruža fleksibilno ožičenje za prototipove, ispitne krugove i eksperimente.
Idealan je za korištenje u školama, sveučilištima i centrima za obuku gdje studenti i pripravnici često sastavljaju i rastavljaju strujne krugove.
U osiguranju kvalitete i testiranju gotovih proizvoda u industrijskoj proizvodnji, MP-4 se može jednostavno i sigurno koristiti za ispitne i mjerne točke.
Dizajniran je za 10 A (kratkotrajno do 20 A) i ima certifikat CAT II 600 V.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





