VOLTCRAFT MSC-120 adapterski utikač ženski konektor BNC - utikač 4 mm ravan, izoliran crna
- Kataloški br:
- 3431130 - 62
- Oznaka:
- VC-17155650
- EAN:
- 4064161481531
- Kataloški br:
- 3431130 - 62
- Oznaka:
- VC-17155650
- EAN:
- 4064161481531
VOLTCRAFT MSC-120 adapterski utikač ženski konektor BNC - utikač 4 mm ravan, izoliran crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 1000V, CAT III 600 V
- BNC adapter na 4 mm utikač
- Crna
- Nazivna struja 10 A
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| dim. | (D x Š x V) 33 x 15 x 63 mm |
| Priključak A | ženski konektor BNC |
| Priključak B | utikač 4 mm |
| Visina | 63 mm |
| Dužina | 33 mm |
| Širina | 15 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V CAT II 1000 V |
| Posebni priključci | ravan izoliran |
| Tip | MSC-120 |
| Nazivna struja | 10 A |
| Težina | 23 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | adapterski utikač |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





