VOLTCRAFT MSK-120 sw sigurnosna ispitna sonda stezaljke CAT IV 600 V, CAT III 1000 V crna
- Kataloški br:
- 3431132 - 62
- Oznaka:
- VC-17155660
- EAN:
- 4064161481555
- Kataloški br:
- 3431132 - 62
- Oznaka:
- VC-17155660
- EAN:
- 4064161481555
VOLTCRAFT MSK-120 sw sigurnosna ispitna sonda stezaljke CAT IV 600 V, CAT III 1000 V crna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT IV 600 V, CAT III 1000 V
- utičnica4 mm
- Otvor kopče maks. 6 mm
- crna
- Nazivna struja 5 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 186 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 55 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V CAT III 1000 V |
| Tip | MSK-120 sw |
| Nazivna struja | 5 A |
| Maks. stezni raspon | 6 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | sigurnosna ispitna sonda stezaljke |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





