VOLTCRAFT MSK-125 krokodilska stezaljkakratakCAT II 300 V 10 Acrna
- Kataloški br:
- 3431127 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3431127 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSK-125 krokodilska stezaljkakratakCAT II 300 V 10 Acrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT II 300 V
- utičnica4 mm
- Otvor krokodil štipaljke maks. 18 mm
- crna
- Nazivna struja 10 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 83 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 37 mm |
| Širina | 12 mm |
| Priključak | utični priključak 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Tip | MSK-125 |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivni napon | 300 V |
| Maks. stezni raspon | 18 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | krokodilska stezaljka |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





