VOLTCRAFT MSK-140 sigurnosna plosnata mjerna kvačicaza sabirniceutični priključak 4 mm;CAT III 1000 V 10 Acrna
- Kataloški br:
- 3431124 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3431124 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSK-140 sigurnosna plosnata mjerna kvačicaza sabirniceutični priključak 4 mm;CAT III 1000 V 10 Acrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V
- utičnica4 mm
- Za sabirnice i velike šesterokutne vijke/matice
- Otvor terminala sabirnice maks. 30 mm
- crna
- Nazivna struja 10 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 154 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 38 mm |
| Širina | 20 mm |
| Priključak | utični priključak 4 mm |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Tip | MSK-140 |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Maks. stezni raspon | 30 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | sigurnosna plosnata mjerna kvačica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





