VOLTCRAFT MSS-110 komplet sigurnosnih ispitnih vrhova utični priključak 4 mm CAT IV 600 V, CAT III 1000 V crvena, crna 1
- Kataloški br:
- 3431125 - 62
- Oznaka:
- VC-17155625
- EAN:
- 4064161481487
- Kataloški br:
- 3431125 - 62
- Oznaka:
- VC-17155625
- EAN:
- 4064161481487
VOLTCRAFT MSS-110 komplet sigurnosnih ispitnih vrhova utični priključak 4 mm CAT IV 600 V, CAT III 1000 V crvena, crna 1
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT IV 600 V, CAT III 1000 V
- Nazivna struja 10 A
- Ø utičnice4 mm
- crvena, crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet sigurnosnih ispitnih vrhova |
| Priključak | utični priključak 4 mm |
| Boja | crvena crna |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V CAT III 1000 V |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 139 mm |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Promjer | 9 mm |
| Posebni priključci | ravan izolacijska čahura |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





