VOLTCRAFT MSS-120Magnetna ispitna sonda4 mm priključak;CAT III 1000 V, CAT IV 600 V;crna;1 kom.
- Kataloški br:
- 3431128 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3431128 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
VOLTCRAFT MSS-120Magnetna ispitna sonda4 mm priključak;CAT III 1000 V, CAT IV 600 V;crna;1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
- Nazivna struja 5 A
- ČahuraØ4 mm
- Magnetski adapter za banana utikače od 4 mm
- crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosni ispitni vrh |
| Priključak | 4 mm priključak |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Boja | crna |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V CAT IV 600 V |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| Dužina | 54 mm |
| Vršak-Ø | 5.8 mm |
| Nazivna struja | 5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 5 A |
| Širina | 14 mm |
| Visina | 31 mm |
| Posebni priključci | pod kutom |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ove magnetske ispitne sonde posebno su dizajnirane za upotrebu na električnim upravljačkim pločama. Omogućuju brzo i sigurno pričvršćivanje na glave vijaka u terminalnim blokovima, smanjujući vrijeme spajanja i povećavajući sigurnost. Vrlo su prikladni za ispitivanje napona s 4 mm sigurnosnim mjernim kabelima i idealni su za tehničare kojima je potrebno brzo i precizno mjerenje.
Nudi zaštitu prema CAT III 1000 V i CAT IV 600 V u području elektrotehnike za ispitne zadatke na razvodnim ormarima, prekidačima, zaštitnim prekidačima struje i uređajima s vijčanim glavama u priključnim blokovima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Nudi zaštitu prema CAT III 1000 V i CAT IV 600 V u području elektrotehnike za ispitne zadatke na razvodnim ormarima, prekidačima, zaštitnim prekidačima struje i uređajima s vijčanim glavama u priključnim blokovima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





