VOLTCRAFT R-1000 mikroommetar
- Kataloški br:
- 3414440 - 62
- Oznaka:
- VC-17072200
- EAN:
- 4064161477510
- Kataloški br:
- 3414440 - 62
- Oznaka:
- VC-17072200
- EAN:
- 4064161477510
VOLTCRAFT R-1000 mikroommetar
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerni raspon: 1 µΩ - 300,0 kΩ
- Mjeri otpor vodiča, prekidača, konektora, kontaktora, osigurača, zavojnica i transformatora
- 4-žično mjerenje
- Brzina mjerenja: 2 puta/s
- Veliki zaslon: 102 x 50 mm
- Mjerna struja: ≤1 A
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mikroommetar |
| Mjerna funkcija | otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Sučelja | USB-C |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| dim. | (D x Š x V) 161 x 117 x 68 mm |
| Težina | 0.48 kg |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Širina | 117 mm |
| Visina | 68 mm |
| Dužina | 161 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Automatsko isključivanje
- LCD s pozadinskim osvjetljenjem
- Pohrana podataka: 500 rečenica
- "OL" zaslon
- Funkcija čitanja podataka
- USB-C® priključak
Opseg isporuke
- mjerni uređaj
- Direktor testiranja (par)
- Adapter napajanja
- USB-C® kabel
- Futrola
- pojas
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





