VOLTCRAFT TH-600 mjerač vlage (higrometar) 0 % rF 100 % rF prikaz rosišta/opozorenje od plijesni, funkcija za pohranu po
- Kataloški br:
- 3451428 - 62
- Oznaka:
- VC-17257140
- EAN:
- 4064161486871
- Kataloški br:
- 3451428 - 62
- Oznaka:
- VC-17257140
- EAN:
- 4064161486871
VOLTCRAFT TH-600 mjerač vlage (higrometar) 0 % rF 100 % rF prikaz rosišta/opozorenje od plijesni, funkcija za pohranu po
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Raspon mjerenja točke rosišta: -50 - 30 °C, rezolucija: 0,01 °C
- Raspon mjerenja temperature: -10 - 60 °C, rezolucija: 0,01 °C
- Mjerni raspon relativne vlažnosti: 0 - 100%, rezolucija: 0,01%
- Mjerni raspon H₂O: 40 - 20.000 ppm, rezolucija: 1 ppm
- CSV format datoteke
- LCD zaslon od 5,84 cm (2,3 inča)
- Namijenjeno za ciljana istraživanja i kalibraciju na ispitnom polju u industriji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač vlage (higrometar) |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 75 x 38 x 190 mm |
| Težina | 320 g |
| Osnovna točnost ± ° C | 0.3 °C |
| Mjerno područje vlage (maks) | 100 % rF |
| Mjerno područje razine vlage (min.) | 0 % rF |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 190 mm |
| Dužina | 75 mm |
| Sučelja | mikro USB |
| Opskrba strujom | 5 V preko USB |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Određene značajke | prikaz rosišta/opozorenje od plijesni funkcija za pohranu podataka |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Pouzdana kontrola u sustavima komprimiranog zraka
Mjerač točke rosišta Voltcraft TH-600 razvijen je za praćenje na licu mjesta i kalibraciju na terenu u industrijskim sustavima komprimiranog zraka. Raspon mjerenja rosišta pokriva od -50 do 30 °C, s visokom rezolucijom od 0,01 °C. Temperatura se mjeri od -10 do 60 °C, a relativna vlažnost od 0 do 100%. Mjerni raspon koncentracije vodene pare (H2O) je od 40 do 20 000 ppm. Senzor otporan na kondenzaciju osigurava pouzdane rezultate čak i u zahtjevnim uvjetima.
Fleksibilno snimanje i pohranjivanje podataka
Voltcraft TH-600 omogućuje fleksibilno dokumentiranje izmjerenih vrijednosti: Podaci se pohranjuju u praktičnom CSV formatu datoteke, a intervali pohrane mogu se postaviti na 10 sekundi ili na 1, 5, 10 ili 20 minuta. Trajanje snimanja također se može odabrati između 1 i 48 sati. Prikupljeni podaci mogu se prenijeti i analizirati na računalu ili tabletu. Automatsko isključivanje nakon dulje neaktivnosti štedi energiju i štiti bateriju.
Jasan zaslon i rad na baterije
LCD zaslon od 5,84 cm (2,3 inča) omogućuje jasan prikaz i praktično očitavanje na licu mjesta. Mjerni uređaj napaja se litijevom baterijom od 3,7 V, što olakšava mobilnu upotrebu. Punjenje se praktično vrši putem micro-USB kabela.
Opseg isporuke za mobilnu upotrebu
Isporuka uključuje sve potrebne komponente za trenutni početak mjerenja. Uz sam mjerni uređaj, paket uključuje 3,7 V litijevu bateriju, DP-60 ispitnu sondu, micro-USB kabel, platnenu torbicu za siguran transport i upute za uporabu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Podesivi intervali memorije: 10 s, 1, 5, 10, 20 min
- Podesivo trajanje snimanja: 1, 5, 12, 24, 48 sati
- Podaci se mogu snimiti i prenijeti na računalo putem softvera.
- Senzor otporan na kondenzaciju
- Automatsko isključivanje
Opseg isporuke
- mjerni uređaj
- 3,7V litijeva baterija
- DP-60 ispitna sonda
- Mikro-USB kabel
- platnena futrola
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





