VOLTCRAFT VBM-50 uređaj za mjerenje vibracija
- Kataloški br:
- 3394395 - 62
- Oznaka:
- VC-16971975
- EAN:
- 4064161471938
- Kataloški br:
- 3394395 - 62
- Oznaka:
- VC-16971975
- EAN:
- 4064161471938
VOLTCRAFT VBM-50 uređaj za mjerenje vibracija
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jedan uređaj za tri mjerenja: ubrzanje, brzinu i pomak
- Automatski rotirajući zaslon
- Veliki LCD zaslon izmjerenih vrijednosti i statusa uređaja
- Preklopna visoka i niska frekvencija vibracija
- Precizna mjerenja zahvaljujući visokoosjetljivom senzoru
- Dugi i kratki mjerni vrhovi za različita mjerna okruženja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za mjerenje vibracija |
| Mjerna funkcija | ubrzanje vibracija |
| Prikaz | LCD |
| dim. | (D x Š x V) 64 x 28 x 180 mm |
| Težina | 191 g |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 180 mm |
| Dužina | 64 mm |
| Sučelja | USB-C |
| Tip | VBM-50 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Otkrivanje kvarova u strojevima i sustavima
Neobične vibracije ukazuju na oštećenje ili istrošenost strojeva i sustava te se mogu rano otkriti uređajem za mjerenje vibracija Voltcraft VBM-50.
Jedan uređaj za tri mjerenja
Visokoosjetljivi senzor Voltcraft VBM-50 omogućuje precizna mjerenja vibracija u smislu ubrzanja, brzine i otklona. Ovisno o zahtjevima, može se unaprijed postaviti visoka ili niska frekvencija vibracija. Dostupni su dugi ili kratki mjerni vrhovi za različita mjerna okruženja.
Sveobuhvatno opremljen zaslon
Veliki 2,4-inčni LCD zaslon jasno prikazuje izmjerene vrijednosti i status uređaja, automatski se rotira u ispravan prikaz i lako se čita čak i u uvjetima slabe vidljivosti zahvaljujući pozadinskom osvjetljenju. Integrirana svjetiljka je ovdje također prednost. Nadalje, funkcija pohranjivanja podataka olakšava očitavanje izmjerenih vrijednosti. Zaslon vas obavještava o razini baterije, a radi uštede energije uređaj se sam isključuje kada je neaktivan.
Sve na brodu
Uređaj za mjerenje vibracija Voltcraft VBM-50 dolazi s dugim i kratkim mjernim vrhom, USB-C kabelom za punjenje, praktičnom torbom za nošenje i uputama za uporabu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 6,1 cm (2,4") TFT LCD
- Funkcija zadržavanja podataka
- Džepna svjetiljka
- Indikator napunjenosti baterije
- Pozadinsko osvjetljenje LCD zaslona
- Automatsko isključivanje
Opseg isporuke
- Mjerni uređaj s kratkim mjernim vrhom
- Dugi mjerni vrh
- USB-C kabel za punjenje
- Torba
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





