VOLTCRAFT VOLTCRAFT VC781 Erdungsmesszange kliješta za mjerenje uzemljenja
- Kataloški br:
- 3015663 - 62
- Oznaka:
- VC-15078315
- EAN:
- 4064161312453
- Kataloški br:
- 3015663 - 62
- Oznaka:
- VC-15078315
- EAN:
- 4064161312453
VOLTCRAFT VOLTCRAFT VC781 Erdungsmesszange kliješta za mjerenje uzemljenja
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
- 9999 brojeva
- True RMS
- Mjerenje struje curenja uzemljenja
- Mjerenje otpora uzemljene petlje
- BPF funkcija
- Zaštićeno od prašine i mlazne vode (IP54)
- Iznimno izdržljiv
- iOS/Android aplikacija putem Bluetootha
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za mjerenje uzemljenja |
| Sučelja | Bluetooth® |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Opskrba naponom | 7.2 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 306.7 x 54.5 x 100.2 mm |
| Težina | 1016 g |
| Prikaz | digitalni |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Sadržaj | 1 St. |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V CAT IV 600 V |
| Mjerna metoda | kliješta |
| Širina | 54.5 mm |
| Visina | 100.2 mm |
| Dužina | 306.7 mm |
| Tip | VOLTCRAFT VC781 Erdungsmesszange |
| Mjerenje struje | AC |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 9999 |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 40 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 0.2 mA |
| AC unutaršnji otpor | 0.025 - 1500 Ω |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Robustan partner za sigurna mjerenja uzemljenja
Klasificiran prema CAT III 1000 V/CAT IV 600 V i opremljen jasnim zaslonom s 9999 brojeva, mjerač uzemljenja Voltcraft VC781 nudi sigurna mjerenja i precizne rezultate. Osim toga, True RMS omogućuje precizna i pouzdana očitanja čak i s nesinusoidnim signalima, što je bitno u modernim električnim instalacijama. Zaštićen od prašine i vodenog mlaza prema IP54 standardu i opremljen robusnim gumenim zaštitnim okvirom, idealan je pratitelj za profesionalnu upotrebu čak i u nepovoljnim uvjetima.
Opsežne mjerne funkcije i inovativne značajke
VC781 se ističe svojom svestranošću u ispitivanju uzemljenja: Omogućuje precizno mjerenje struje curenja uzemljenja u rasponu od 0,2 mA do 40 A, kao i mjerenje otpora uzemljene petlje do 1500 Ω. Integrirana funkcija BPF-a (pojasni filter) omogućuje filtriranje smetnji i postizanje preciznijih rezultata mjerenja. Osim toga, stezaljka ima automatski i ručni odabir mjernog raspona, funkciju zadržavanja, memoriju maksimalnih i minimalnih izmjerenih vrijednosti i mjerenje referentne vrijednosti (REL). Praktične funkcije poput automatskog isključivanja, indikatora slabe baterije i indikatora preopterećenja zaokružuju niz značajki.
Povezivost i ekstremna otpornost
Zahvaljujući Bluetoothu, VC781 lako komunicira s iOS i Android uređajima. I prikupljanje podataka mjerenja i praktično upravljanje i analiza rezultata mjerenja mogu se odvijati izravno na pametnom telefonu, tabletu ili računalu.
U isporuci
VC781 dolazi s moćnom 7,2 V litij-ionskom baterijom s punjačem, praktičnom torbom za nošenje i uputama za uporabu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije: Mjerenje struje propuštanja uzemljenja 0,2 mA - 40 A
- Otpor uzemljenja do 1500 Ω
- Prikupljanje podataka mjerenja
- Ostale funkcije:
- Automatski/ručni odabir mjernog raspona
- Funkcija zadržavanja (prikaza) podataka
- Memorija izmjerenih vrijednosti maksimalne i minimalne vrijednosti
- Mjerenje referentne vrijednosti (REL)
- Automatsko isključivanje
- Indikator slabe baterije
- Indikator preopterećenja
- Zaštitni gumeni okvir
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





