VOLTCRAFT WBP-180 termalna kamera -20 do 550 °C 256 x 192 Pixel 25 Hz integrirana digitalna kamera , WiFi, integrirana L
- Kataloški br:
- 3451146 - 62
- Oznaka:
- VC-17255730
- EAN:
- 4064161487922
- Kataloški br:
- 3451146 - 62
- Oznaka:
- VC-17255730
- EAN:
- 4064161487922
VOLTCRAFT WBP-180 termalna kamera -20 do 550 °C 256 x 192 Pixel 25 Hz integrirana digitalna kamera , WiFi, integrirana L
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 25 Hz Termovizijska kamera
- Raspon mjerenja temperature-20 do 550 °C;256 x 192 Pixel Bolometarska matrica
- Toplinska osjetljivost 50 mK
- Tanak dizajn džepne veličine
- Otporan na pad do 2 m
- Medij za pohranu: 3,5 GB interne EMMC memorije, maks. 32 GB MicroSD kartica
- Wi-Fi funkcija za prijenos podataka i video izlaz uživo putem aplikacije
- Funkcija prekrivanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | WBP-180 |
| Vrsta proizvoda | termalna kamera |
| Bolometermatrix | 256 x 192 Pixel |
| Sučelje | microSD WLAN |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 550 °C |
| Ploče s bojom | 12 |
| Mjerno područje temperature (min.) | -20 °C |
| Optika | 62° x 46,5° |
| Frekvencija slike | 25 Hz |
| Rezolucija prikaza | 640 x 480 Pixel |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Toplinska osjetljivost | 50 mK |
| dim. | (D x Š x V) 22 x 128 x 90 mm |
| Rezolucija temperature | 0.1 °C |
| Digitalni zoom | 32 x |
| Emisivnost (maks.) | 1.00 |
| Emisivnost (min.) | 0.01 |
| Fokusiranje | fiksni fokus |
| Težina | 198 g |
| Osnovna preciznost ± | 2 % |
| Osnovna točnost ± ° C | 2 °C |
| Mjerno područje temperature | -20 do 550 °C |
| Min. udaljenost pri fokusiranju | 0.5 m |
| Širina | 128 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dužina | 22 mm |
| Priključak | USB WLAN (802.11b/g) |
| Određene značajke | integrirana digitalna kamera WiFi integrirana LED svjetiljka micro SD zaslon osjetljiv na dodir |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Džepna termovizijska kamera
Termovizijska kamera WBP-180 od 25 Hz stane u svaki džep, ali istovremeno nudi najnoviju tehnologiju za stvaranje značajnih termalnih slika. Bilo da se radi o električnim sustavima, pročeljima zgrada ili prehrambenoj industriji: infracrvena kamera omogućuje otkrivanje neželjenih temperaturnih odstupanja kako bi se spriječila naknadna oštećenja.
Fleksibilna upotreba i prijenos podataka putem WiFi-ja
Vruće ili hladno? Voltcraft WBP-180 stvara slike u temperaturnom rasponu od -20 do +550°C s toplinskom osjetljivošću od 50 mK. Slike se mogu fokusirati na središnju točku ili na tri ručno podesive točke. Za detaljne snimke dostupan je kontinuirani digitalni zum koji omogućuje 32x povećanje objekta. Zahvaljujući WiFi-ju, svim podacima se može pristupiti čak i u pokretu, a moguć je i prijenos videa uživo putem aplikacije.
Jasni rezultati i pametna dvostruka funkcija
Ekstremne temperature objekta se bilježe i prate, a kamera po potrebi izdaje signal upozorenja. Za procjenu je dostupno 12 različitih paleta boja. Slike se mogu pregledavati izravno na licu mjesta na LCD zaslonu osjetljivom na dodir od 8,89 cm ili spremiti na microSD karticu kapaciteta do 32 GB za kasniju analizu. Interna memorija može pohraniti podatke do 3,5 GB, a može se proširiti do maksimalno 32 GB pomoću microSD kartice. Posebno učinkovito: WBP-180 ne prikazuje samo analitičke slike tipične za termovizijske kamere, već se može koristiti i kao optička kamera. Ova dvostruka funkcija omogućuje još značajniju evaluaciju snimaka.
Štedljiv i robustan
WBP-180 je inteligentan: ako se dulje vrijeme ne koristi, automatski se isključuje radi uštede energije. Kamera je otporna na prašinu i vodu prema IP54 standardu, a čak ni pad s visine od dva metra ne može oštetiti čvrsto kućište. Uz kameru, paket uključuje USB-C® kabel, microSD karticu od 32 GB, korisnički priručnik i praktičnu traku za nošenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Termovizijska kamera WBP-180 od 25 Hz stane u svaki džep, ali istovremeno nudi najnoviju tehnologiju za stvaranje značajnih termalnih slika. Bilo da se radi o električnim sustavima, pročeljima zgrada ili prehrambenoj industriji: infracrvena kamera omogućuje otkrivanje neželjenih temperaturnih odstupanja kako bi se spriječila naknadna oštećenja.
Fleksibilna upotreba i prijenos podataka putem WiFi-ja
Vruće ili hladno? Voltcraft WBP-180 stvara slike u temperaturnom rasponu od -20 do +550°C s toplinskom osjetljivošću od 50 mK. Slike se mogu fokusirati na središnju točku ili na tri ručno podesive točke. Za detaljne snimke dostupan je kontinuirani digitalni zum koji omogućuje 32x povećanje objekta. Zahvaljujući WiFi-ju, svim podacima se može pristupiti čak i u pokretu, a moguć je i prijenos videa uživo putem aplikacije.
Jasni rezultati i pametna dvostruka funkcija
Ekstremne temperature objekta se bilježe i prate, a kamera po potrebi izdaje signal upozorenja. Za procjenu je dostupno 12 različitih paleta boja. Slike se mogu pregledavati izravno na licu mjesta na LCD zaslonu osjetljivom na dodir od 8,89 cm ili spremiti na microSD karticu kapaciteta do 32 GB za kasniju analizu. Interna memorija može pohraniti podatke do 3,5 GB, a može se proširiti do maksimalno 32 GB pomoću microSD kartice. Posebno učinkovito: WBP-180 ne prikazuje samo analitičke slike tipične za termovizijske kamere, već se može koristiti i kao optička kamera. Ova dvostruka funkcija omogućuje još značajniju evaluaciju snimaka.
Štedljiv i robustan
WBP-180 je inteligentan: ako se dulje vrijeme ne koristi, automatski se isključuje radi uštede energije. Kamera je otporna na prašinu i vodu prema IP54 standardu, a čak ni pad s visine od dva metra ne može oštetiti čvrsto kućište. Uz kameru, paket uključuje USB-C® kabel, microSD karticu od 32 GB, korisnički priručnik i praktičnu traku za nošenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 5 funkcija prikaza: IR slika, vizualni prikaz, slika u slici, automatski miješani prikaz, zumiranje
- 12 paleta boja: željezo, duga, vruće bijelo, vruće crno, vruće smeđe, plavo-crveno, vruće/hladno, ventilator, alarm za preopterećenje, alarm za nedovoljno zasićenje, zonski alarm, vidljiva zona
- Alarm za maksimalnu/minimalnu temperaturu
- Praćenje maksimalne/minimalne temperature
- Rezolucija zaslona: 640 x 480 piksela
- Zaslon: 8,89 cm (3,5") LCD zaslon osjetljiv na dodir
- Automatsko isključivanje
- Vrhovi: Središnji, 3 ručna vrha
- Zum: 1 - 32x kontinuirano, digitalni zum
- Bez žarišne točke
- IP54
- LED pomoćno svjetlo: hladno svjetlo 5700, 150 lm
- Integrirana digitalna kamera: 2 megapiksela
Opseg isporuke
- Termovizijska kamera
- USB-C® kabel
- MicroSD kartica s adapterom
- Torba
- Vezica za nošenje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





