Wacom Cintiq 24 pen lan, USB grafički tablet Creative pen display crna
- Kataloški br:
- 3473243 - 62
- Oznaka:
- DTK246EK0B
- EAN:
- 4949268623674
- Kataloški br:
- 3473243 - 62
- Oznaka:
- DTK246EK0B
- EAN:
- 4949268623674
Wacom Cintiq 24 pen lan, USB grafički tablet Creative pen display crna
5,780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kreativci diljem svijeta oslanjaju se na pouzdane performanse zaslona s olovkom
- Veliki 23,8-inčni zaslon s 2,5 tisuća slika i grafikom s točnim prikazom boja
- S podesivim postoljem (16–69°) za ergonomsku udobnost
- VESA kompatibilan za fleksibilne studijske postavke
- Wacom Pro Pen 3: naša najnovija tehnologija olovke
- Uredno radno mjesto s inteligentnim upravljanjem kabelima
- Moderan dizajn bez ventilatora za neprekinutu kreativnost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafički tablet Creative pen display |
| Radna površina | 527 x 296 mm |
| Rezolucija | 24 Bit |
| Sučelje | USB-C® mini HDMI |
| Određene značajke ulaznih uređaja | USB priključak odvojivi kabel zaslon |
| Boja | crna |
| Način prijenosa | lan USB |
| Širina | 568 mm |
| Visina | 340 mm |
| Dubina | 21 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Tip | Cintiq 24 pen |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Dizajniran za profesionalce kojima je potreban prostor za maštu, Wacom Cintiq 24 kombinira prostor na zaslonu s performansama kako bi zadovoljio zahtjeve visokokvalitetnog kreativnog rada. Ovaj model ima 23,8-inčni zaslon s velikodušnom aktivnom površinom od 527 x 296 mm, što pruža prostor za detaljan rad bez kompromisa. S debljinom od 21 mm i težinom od 5,7 kg (s postoljem), usklađuje stabilnost studijske kvalitete s profinjenim dimenzijama koje se uklapaju u moderne radne prostore. U kombinaciji s Wacom Pro Pen 3, Wacom Cintiq 24 nudi izvanredno praćenje olovke i prilagodljive mogućnosti držanja. Njegova rezolucija od 2,5 K i zaslon protiv odsjaja osiguravaju jasnoću i udobnost - čak i tijekom dugih kreativnih sesija. Wacom Cintiq je temelj vaše karijere - vjeruju mu profesionalci, spreman je za vas.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Uređaj Wacom Cintiq 24
- Adapter za napajanje s priloženim držačem kabela
- Mrežni kabel
- USB-C na C kabel
- Kratka uputstva
- Alat za uklanjanje vrhova olovki
- Pro olovka 3
- Držač za olovke s vrhovima za olovke
Sistemski zahtjevi
- Windows 10 ili noviji (najnoviji servisni paket/međuverzija), macOS 13 ili noviji, Android™ 8.0 i noviji*2. USB-C priključak s DisplayPort™-om
Alt način rada ili HDMI™ i USB-A. Pristup internetu za preuzimanje upravljačkih programa i odabir softvera za preuzimanje*3.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





